השכרת כלים לאירועים

הדבר הנפלא בהשכרת כלים לאירועים זו העובדה שאת כלי האוכל לא צריכים לנקות לאחר האירוע והחברה עצמה אחראית לניקיון הכלים והכנתם לקראת ההזמנה הבאה.
השכרת ציוד לאירועים זה פטנט שנהוג בעולם ואין סיבה שלא תאמצו את הרעיון ותיהנו ממנו.

כשאתם מחזירים את הציוד ששכרתם לאירוע, העובדים של חברת השכרת ציוד לאירועים יבדקו את הפריטים שאתם מחזירים, יבצעו ספירת הפריטים כגון מזלגות, סכינים, כפות וצלחות, ובדיקת חתיכות גדולות של ציוד לסימנים ברורים של נזק. ההזמנה שלך תיבדק בהתאם לתנאים המפורטים בחוזה שלך. לדוגמא, אם אתה הסכמתי להחזיר את הכלים שטופים לאחר השימוש, האדם בודק אותם ומוודא שענית לתנאי ההסכם. בנוסף, תנאי ההסכם מציינים את משך הזמן שהציוד יהיה ברשותכם ושאתם שומרים על תקינות הציוד והאופן בו הציוד יוחזר.
ישנן חברות השכרת ציוד לאירועים אשר יקבעו אחרי כמה זמן מתום האירוע תוכלו להשיב אליהן את הציוד וחריגה מזמן זה תביא לתשלום נוסף שיקבע בינכם מראש ויופיע בהסכם.

בסה"כ ההסכם אינו הסכם דרקוני והוא בנוי ומורכב לטובתם של שני הצדדים במטרה שאף צד לא יפגע.

אנו מסורים למקצוע השכרת ציוד וכלי אוכל לאירועים. מסירות זו מתבטאת אצלנו באהבה להקמת האירועים השונים, תוך שמירה על טובת לקוחותינו, רמת הבטיחות הגבוהה ורמת אסתטיקה בלתי מתפשרת.
נעשה עבורכם את ההתאמה המושלמת לסוג האירוע ולמאפייני הקהל.
נסייע בידיכם לבחור בין הסוגים השונים והמרובים של הציוד לאירוע שלכם. בניית האירוע בעזרת המקצוענים של חברתנו יעזרו לכם בהפקת ועיצוב אירוע שיהפוך לבלתי נשכח.
אל תתפשרו על פחות ממושלם. בחרו בחברת השכרת ציוד לאירועים עם הציוד האיכותי ביותר של היצרנים המובילים.

כנסו לאתר שלנו וצפו במגוון הרחב של כלי אוכל – http://www.sher-ziud.co.il